Firma Mitsubishi Heavy Industries Thermal Transport Europe GmbH (MTTE) widzi dla siebie szanse rozwoju dzięki przyjaznym dla klimatu, wysoce wydajnym systemom chłodniczym w transporcie, które cechują się japońską jakością i niezawodnością. Niedawno filia japońskiej grupy przemysłowej z siedzibą w Osnabrück wzbudziła duże zainteresowanie prezentując bezgłośne systemy chłodnicze zasilane elektrycznie.
Na targach IAA Transportation (20-25 września 2022 r.) MTTE (hala H27, stoisko D17) po raz pierwszy zaprezentuje portal telematyczny z otwartym interfejsem systemowym. Portal wykorzystuje wiodące na rynku rozwiązanie Cargofleet3 opracowane przez idem telematics, które zostało rozszerzone o dodatkowe funkcje. Portal zapewnia funkcje predykcyjnego monitorowania i proaktywnej obsługi systemu chłodniczego. Dzięki otwartym interfejsom systemowym, portal może współdziałać z pojazdami, sprzętem telematycznym oraz aplikacjami programowymi różnych producentów. W wysokiej klasy transporcie chłodniczym - transporcie produktów medycznych z certyfikatem GDP - system zapewnia bezproblemowy monitoring i cyfrową dokumentację całego procesu transportowego.
Nie da się obecnie wyobrazić sobie logistyki transportu bez telematyki. Cieszymy się ze współpracy z idem telematics, ponieważ mamy to samo podejście do kwestii jakości, bezpieczeństwa i otwartych interfejsów systemowych. Istotną kwestią dla obu firm jest analiza predykcyjna, która zapewnia ciągłe działanie i utrzymanie systemu powiedział Björn Reckhorn, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej w MTTE.
Coraz więcej naszych klientów z branży transportowej wybiera Mitsubishi doceniając ich doceniają niezawodność, wydajność i ultraszybką, precyzyjną reakcję systemów chłodniczych. Nasze systemy telematyczne od lat z powodzeniem współdziałają z technologią chłodniczą Mitsubishi, a teraz cieszymy się, że nasza współpraca wchodzi się na wyższy poziom dodał Jens Zeller, dyrektor zarządzający idem telematics.Źródło: BPW Bergische Achsen